Genel
Ev Almaktan Gözünüz Korkmasın!

Ev Almaktan Gözünüz Korkmasın!

Müşterilerimizin son dönemde ev veya herhangi bir taksitli ürün almak konusunda tereddütlü olduğunu gözlemliyoruz. Bütün dünyanın ekonomik olarak sıkıntılı bir dönem geçirdiği bu zamanlarda paranızı nakitte tutmak veya nakit olarak değerini korumaya çalışmak yerine herhangi bir satılabilir ürüne yatırmanızı bütün uzmanlar tavsiye etmekte.

Bu ürünler araba olabilir, konut olabilir ancak sabit gider gerektirmeyen en hızlı yatırım aracı bu dönemde daire olarak belirlenmiştir. Hem yıllık gideri çok olmamakta, hem de artan maliyetlerden dolayı konut fiyatlarına her şeyden daha hızlı zam gelmektedir. Bu anlamda paranızın değerini korumanın en mantıklı ve güvenilir yolu daire satın almak.

Bölge olaraksa size tavsiyemiz yıllardır yeni projeler hayata geçirdiğimiz Karasu bölgesi. 2 yıl önce konut alanlar parasını bugüne kadar 5’e katladı, üstelik daire taksitleri bitmeden. Belki alırken gözünüze çok yüksek gelen aylık taksitler en fazla 6 ay 1 yıl sonrasında çok da basit ödenebilecek rakamlar haline gelmektedir. Ayrıca elinizdeki nakit her zaman değerini korumuş olur. Kendinizi bu şekilde güvence altına almış ve bu kötü gidişatta kendinizi rahat hissetmiş olursunuz.

Gelin sizi de bir kahve eşliğinde projelerimizle ilgili bilgilendirelim ve taksitli ödemelerle nasıl daire sahibi olabilirsiniz onu anlatalım. Unutmayın alan daima kazanır.

Call Now ButtonHemen Ara