SAKARYA SERDİVAN EVLERİ

Yatırım, belirli bir kaynağın ya da değerin, gelir sağlamak amacıyla kalıcı bir biçimde kullanılmasıdır. 
   Ekşioğlu inşaat güvencesi ile Sakarya Serdivan’da, Sakarya üniversitesi’ne yürüme mesafesinde eşsiz bir yatırım fırsatı, Üstelik topraktan, lansman fiyatlarıyla 36 ay elden Senetli taksitlerle yatırımımıza sahip olabiliriz.
   Sakarya üniversitesine 10-15 dakika yürüme mesafesinde, tamamı 1 + 1 dairelerden oluşan ve tüm etapları tamamlandığında 1500 dairenin hedeflendiği, Bölgenin en donanımlı öğrenci evlerini inşaa ediyoruz. Dairemizi 2 + 2 şeklinde alıp dilersek kullanabilir, dilersek iki ayrı 1 + 1 daire talep edebiliriz. Bu şekilde tek daire alıp, iki ayrı daire şeklinde kira getirisi elde edebiliriz veya satarken iki daire satabiliriz. 

   Yani neresinden bakarsak bakalım, en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş ve Ekşioğlu inşaat güvencesiyle hayata geçirilmiş bir yatırım fırsatı. 

  Öyle ki, yatırımımızda risk yok, garantiler var.

  • -Kolay satma garantisi
  • -Kira garantisi
  • -%50 prim garantisi

Hastaneye araçla 7-8 dakika mesafe

Sakarya Üniversitesi’ne 15 dakika yürüme mesafesi

Sabiha gökçen havaalanına 1 saat

Wi-Fi

Kütüphane, fotokopi etüt odası

Spor kompleksi

Site içi açık – kapalı spor alanı

Çamaşır odası

Sohbet, eğlence odası

DAİRELERİMİZİ YERİNDE GÖRÜN

ŞİMDİ HAREKETE GEÇİN

Projelerimizi ve bitmiş dairelerimizi yerinde görüp değerlendirebilmeniz ve hoşunuza giden daireye sahip olabilmeniz için İstanbul'dan ücretsiz servis imkanı sunmaktayız.

İstanbul'un her bölgesinden kalkan servislerimizden faydalanmak için ücretsiz servis formumuzu doldurmanız yeterli olacaktır. Sizin için de uygun olan bir günde sizi de misafir etmek ve Karasu ile tanıştırmak isteriz.

Ücretsiz Servis Formu

    Call Now ButtonHemen Ara